Akce Novinky
Seřadit vzestupně / sestupně dle: ceny názvu
Zobrazeno zboží 1 - 12 z 17
<< < 1 2 >>
Finish čistič myčky 250ml

Čistí filtry, odpady a sprchovací ramena. Hlavně mastnotu a vodní kámen.

Finish čistič myčky 250ml
99 Kč
Finish sůl do myčky 1,5kg

Sůl do myčky s extra velkými granulemi.

Finish sůl do myčky 1,5kg
Akce
69 Kč
Jar All in One 115ks

Kapsle do automatické myčky nádobí s vůní citronu. Mají čisticí účinky hned při 1. umývání. Díky svému složení si poradí i s těmi nejodolnějšími nečistotami a zanechají nádobí zářivě čisté. Jar spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový prostředek na mytí nádobí. Obal se rychle rozpouští a funguje dobře i při krátkých cyklech, takže nádobí se začíná ihned umývat. Vlastnosti tablet Jar: Zanechávají nádobí čisté. Zaručují nejlepší čisticí účinky. Pomáhají odstraňovat zašedlost. Obnovují původní lesk nádobí. Navržené a testované pro používání ve všech renomovaných myčkách nádobí. Chrání sklo a stříbro. Obsahuje sůl a prostředek na oplachování. Balení obsahuje 67 ks. Použití tablet Jar: Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do dávkovacího zásobníku na mycí prostředek. Složení tablet Jar: 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % fosfonáty, polykarboxyláty, enzymy, parfémy, citronellol, limonene, linalool.

Jar All in One 115ks
529 Kč
Jar Platinum 54ks

Kapsle se vodě rychle rozpouští a dokonale odstraňují zaschlou mastnotu.

Jar Platinum 54ks
480 Kč
Jar platinum plus 56ks

Popis Jar Platinum Plus tablety do myčky jsou vlajkovou lodí značky Jar. Účinné složky jsou odděleny ve třech separátních komorách, díky čemuž dojde k jejich uvolnění právě ve správný okamžik. Tableta tak docílí optimální účinnosti. Tablety do myčky odmašťují, rozkládají i odolné a solně připečené zbytky jídla, pomáhají odstraňovat zašedlost a obnovují původní lesk nádobí, pečují o sklo i stříbro, čistí filtr myčky a mycí ramena. Charakteristika Jar Platinum Plus tablety do myčky: Silný čisticí účinek. Tekuté odmašťovací látky. Odstraňování odolných skvrn. Úžasný lesk. Rychlá rozpustnost. Nerozbaluje se. Ochrana stříbra. Prevence usazování vodního kamene. Funkce soli. Prostředek na oplachování. Odstraňování mastnoty z myčky nádobí. Čisticí účinek v krátkém cyklu. Balení obsahuje 56 tablet.

Jar platinum plus 56ks
339 Kč
Jelen prášek do myčky 1,5kg

Myčka nám šetří čas i vodu, a podle Jelena musí šetřit i přírodu. Proto prášek obsahuje tenzidy přírodního původu, které s mastnotami a nečistotou důrazně zatočí. Přitom k nádobí a myčce zůstávají šetrné a v přírodě se dobře odbourávají. Jelení prášek do myčky je vhodný i do domácích čističek odpadních vod. Složení Jelen prášek do myčky: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: bělicí činidla na bázi kyslíku, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, enzymy.

Jelen prášek do myčky 1,5kg
295 Kč
Mega Finish 94ks

Tablety do myčky.

Mega Finish 94ks
339 Kč
<< < 1 2 >>