Akce Novinky
Seřadit vzestupně / sestupně dle: ceny názvu
Zobrazeno zboží 1 - 12 z 22
<< < 1 2 >>
Cif 500ml - tekutý písek

Cif krém Original je krémový abrazivní čisticí přípravek snadno uvolní nečistoty. Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokážou tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Cif krém Original se hodí nejen k čištění koupelny a kuchyně, ale také na další povrchy, které by Vás jistě ani nenapadly! Pomocí Cif krému můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky nebo také vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv. Použití je velmi jednoduché.

Cif 500ml - tekutý písek
53 Kč
Cif krém lemon 500ml

Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokážou tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Cif Cream Lemon se hodí nejen k čištění koupelny a kuchyně, ale také na další povrchy, které by Vás jistě ani nenapadly! Pomocí Cif krému můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky nebo také vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv.

Cif krém lemon 500ml
53 Kč
Chloramin T 1000g

Univerzální práškový chlorový dezinfekční přípravek pro nejširší použití. Vyznačuje se spolehlivostí a širokým spektrem dezinfekční účinnosti.

Chloramin T 1000g
329 Kč
Chlorové vápno 600g

Chlorové vápno se používá k dezinfekci kapalného prostředí, 10% roztok k dezinfekci kanalizačních odpadů, atd. Chlorové vápno je určeno k desinfekci kanalizačních odpadů a potrubí, žump a také k desinfekci prostorů sloužících k chování drůbeže, prasat, slepic a králíků. Použití: Desinfekci doporučujeme 3 až 4x ročně a také při výměně chovu.

Chlorové vápno 600g
95 Kč
Sadepo 1lt

Sanitární dezinfekce vody a povrchů. Bazény studny, bělení prádla...

Sadepo 1lt
49 Kč
Sanytol čistič koupelny 500ml

Dezinfikuje všechny materiály a plochy. Nezanechává skvrny a má svěží vůni.

Sanytol čistič koupelny 500ml
109 Kč
Sanytol na podlahy 1lt

Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti, je bezpečný, bez chloru a nezanechává skvrny.

Sanytol na podlahy 1lt
109 Kč
<< < 1 2 >>