Akce Novinky
V prodeji je Bazenová chemie....

STÁČENÁ MALBA - 1kg = 19,-kč, přineste si vědro s víkem!

Jsme rodinná firma, která se na našem trhu pohybuje od roku 1993. Zabýváme se hlavně distribucí barev a laků od firem COLORLAK, PRIMALEX, LAKMAL, BALAKOM, SPOKAR, AUSTIS, TEBAS, BARVY LAKY HOSTIVAŘ... a mnoha dalších výrobců chemických produktů. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi s plně profesionální radou.
Nakupování "U Nás" se pro zákazníka stává příjemnou hrou, i když od nás odchází domů pracovat…

Akce

Dezinfekční přípravek pro jednorázovou úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění. Likviduje řasy a baktérie. Dávkování: počáteční dávka 10g na 1m3, průběžná dávka 4-6 dnů 5g/m3.

Laguna chlor šok 1kg + 50%
Akce
280 Kč

Bros zrno 120g
Akce
30 Kč

Ředidlo do barev Johnstones.

White spirit 1l
Akce
250 Kč

Okamžitá úleva

Bros gel po poštípání 40g
Akce
39 Kč

Okamžitá úleva

Bros gel po poštípání 40g
Akce
39 Kč
Novinky

Mýdlový čistič je extra šetrný účinný prostředek s obsahem mýdla pro dokonalé čištění beze šmouh. Vhodný na podlahy a omyvatelné povrchy jako jsou lamino, vinyl, PVC, linoleum, dlažba, mramor apod. Jemná vůně santalového dřeva a růže příjemně provoní všechny prostory. Vlastnosti mýdlového čističe: dokonalé čištění beze šmouh vůně santalového dřeva a růže extra jemný

Lavon mýdlový čistič 1l
49 Kč

Extra hustý prostředek na ruční mytí nádobí se svěží vůní citrónu. Účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty. Má dobrou mycí a odmašťovací schopnost a zanechává nádobí lesklé. Neutrální pH nedráždí pokožku rukou. Vlastnosti prostředku na nádobí: extra hustý svěží vůní citrónu zanechává nádobí dokonale lesklé neutrální pH Použití: Naneste pár kapek prostředku na houbičku nebo přímo na nádobí. Po umytí nádobí opláchněte pitnou vodou.

Lavon na nádobí 5l
od 29 Kč

Gelový čistič WC s obsahem kyseliny a intenzivní květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení. Pro maximální čistotu i pod vodní hladinou. Díky gelové konzistenci ulpí i na svislém povrchu na delší dobu a zajistí tak déle trvající účinnost. Vlastnosti WC gelu: intenzivní květinová vůně na rez, vodní kámen a ostatní usazeniny hygienická čistota i pod vodní hladinou Použití: WC gel dávkujte na znečištěné místo, nechte chvíli působit, při větším zněčištění povrch omyjte a poté opláchněte.

Lavon Wc gel flowers 750ml
39 Kč